برنامه کنترل گوشی فرزنداننظارت و کنترل گوشی از راه دور

با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید

کنترل واتساپ Whatsapp فرزندان و افراد خانواده، نظارت مخفی واتساپ فرزندان

پشتیبانی برنامه حریم 24-نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه پشتیبانی برنامه حریم 24-نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه

برنامه کنترل واتساپ Whatsapp به شما والدین گرامی این امکان رو میدهد که به صورت مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل و نظارت کنید.این برنامه بهینه سازی شده تا بتونید تمامی چت های واتس اپ whatsapp messenger رو تحت نظارت داشته باشید.

امروزه ، نوجوانان از رسانه های اجتماعی مانند واتس اپ بسیار استفاده می کنند و تقریباً همه چیز را در آن می نویسند. مطالب نادرست ، مستهجن و دیگر موارد نامناسب برای نوجوانان در اینترنت وجود دارد.

به همین دلیل والدین نگران ایمنی فرزندان خود هستند و می خواهند چت های WhatsApp مربوط به فرزندشان را زیر نظر بگیرند تا اطلاعات بیشتری در مورد محتوای WhatsApp فرزندان خود داشته باشند.

خوب ، بهترین راه ممکن برای محافظت از آنها در برابر افراد بد ، ردیابی و کنترل WhatsApp بچه ها است.

همین الان برنامه کنترل واتساپ فرزندان – کاملا مخفیانه whatsapp parental control  رو از دکمه زیر دانلود و استفاده کنیدDOWNLOAD - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید

DOWNLOADBOTTON - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید

کنترل واتساپ Whatsapp فرزندان و افراد خانواده، نظارت مخفی واتساپ فرزندان - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید
کنترل واتساپ Whatsapp فرزندان و افراد خانواده، نظارت مخفی واتساپ فرزندان

این برنامه برای کنترل مخفی واتساپ Whatsapp spy در تلفن و موبایل بچه ها است که به والدین امکان می دهد همه چت های واتس اپ را نظارت کنند ،به  همه پیام های متنی اعم از ورودی و خروجی را در واتس اپ ، به پیام های چندرسانه ای ، عکس ها و فیلم های مشترک در WhatsApp دسترسی پیدا خواهید کرد.

خیلی راخت واتس اپ WhatsApp رو مانیتور کنید:

با استفاده از این ردیاب WhatsApp ، می توانید بر تمام داده های مربوط به WhatsApp از جمله تاریخ ، زمان و مدت زمان هر تماس ، پیام های چندرسانه ای ، عکس ها و فیلم ها و موارد دیگر نظارت داشته باشید ، پیام های متنی را بخوانید و به مرور تصاویر و فیلم ها بپردازید.

برنامه کنترل واتساپ گوشی موبایل فرزندان رو برای شما والدین گرامی آماده کرده ایم،با استفاده از برنامه WhatsApp spy میتونید از راه دور برتمامی چت های واتساپ،عکس و فیلم های ارسالی و دریافتی نظارت کامل داشته باشید.

توجه داشته باشید که با برنامه کنترل واتساپ (whatsapp parental control) گوشی و واتساپ فرزندتون رو عینا در گوشی خودتان نیز خواهید داشت و به همه ی مکالمات و چت های گوشی و فایل های رد و بدل شده دسترسی کامل خواهید داشت.

برنامه کنترل واتس اپ فرزندان (به صورت کاملا و مخفیانه) از راه دور به والدین اجازه می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر واتس اپ فرزندان خود را داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند.

برنامه کنترل واتس اپ فرزندان (به صورت کاملا و مخفیانه WhatsApp spy) از راه دوربه تازگی بروز رسانی شده است.این برنامه کاملا سالم و تضمینی بوده و میتونید با خیال راحت تهیه و استفاده کنید.

برنامه کنترل واتساپ فرزندان کاملا مخفیانه whatsapp parental control - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید
برنامه کنترل واتساپ,whatsapp parental control,هک واتساپ,هک واتس اپ (WhatsApp) و کنترل پیام ها

 قابلیت های برنامه کنترل واتساپ Whatsapp :

برنامه کنترل واتساپ ردیابی مسنجر واتس اپ WhatsApp - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید
برنامه کنترل واتس اپ فرزندان,قابلیت های برنامه کنترل واتساپ Whatsapp,شیوه جدید هک واتس اپ

 دسترسی به تمامی چت ها و پیام های گوشی:

 • تظارت و کنترل تمامی پیام و چت های صورت گرفته در واتساپ فرزند شما (چت های ارسالی و دریافتی رو شامل میشود)

 دسترسی به تمامی فایل های تصویری :

 • میتونید به همه ی عکس ها،ویدیو ها و فایل های تصویری واتس اپ گوشی فرزندتون دسترسی پیدا کنید (فایل های تصویری ارسالی و دریافتی رو شامل میشود)

 دسترسی کامل به همه ی فایل های صوتی و دیگر فرمت ها :

 1. همچنین برنامه کنترل واتساپ به شما نظارت و کنترل کامل فایل های صوتی و همه ی فایل های رد و بدل شده در گوشی فرزندان تون رو میده

 مخفی بودن برنامه و نظارت کاملا مخفیانه بر واتساپ :

 • این برنامه به صورت کاملا مخفیانه به والدین عزیز دسترسی و نظارت کامل بر نرم افزار واتساپ را میدهد لذا با خیال راحت میتونید از همه قابلیت های برنامه استفاده کنید.

 دانلود و ذخیره فایل های واتساپ Whatsapp :

 • با استفاده از این برنامه نه تنها قادر خواهید بود که تمامی چت ها و فایل های واتس اپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید،بلکه قادر به دانلود و ذخیره فایل های واتساپ Whatsapp از راه دور خواهید بود.

این برنامه به منظور کنترل والدین بر فرزندان می باشد به این صورت که والدین می توانند با نصب این برنامه بر روی گوشی هوشمند فرزندشان از تمامی فعالیت های فرزند در برنامه واتساپ باخبر باشند.

چطور نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر واتس اپ WhatsApp رو فعالسازی و استفاده کنم؟

فعالسازی و کنترل کامل واتساپ بسبار راحت بوده و در واقع با داشتن این برنامه همه چیز به راحتی صورت میگیره،کافیه در حد 5 دقیقه گوشی فرزندتون رو در دست بگیرید و تنظیمات برنامه رو اعمال کنید و بعد از این از طریق برنامه whatsapp parental control برای همیشه نظارت و کنترل کامل بر گوشی فرزندتون خواهید داشت.

نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر واتس اپ WhatsApp برای والدین - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید
چطور نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر واتس اپ WhatsApp رو فعالسازی و استفاده کنم

سوالات متداول برای کنترل واتساپ از راه دور :

 آیا برای استفاده از این برنامه گوشی باید روت باشه؟

 • خیر،استفاده از این برنامه هیچ نیازی به روت بودن گوشی شما یا فرزندتون نداره

 با تهیه این برنامه تا چه مدت میتوانم مسنجر واتس اپ گوشی فرزندم رو کنترل کنم؟

 • با یکبار تهیه این برنامه بصورت نامحدود میتواتید از همه قابلیت های برنامه استفاده کرده و نیازی به شارژ و یا تمدید ماهیانه نخواهید داشت.

 آیا این برنامه واقعا کار میکنه و میشه باهاش واتساپ رو مخفیانه و از راه دور کنترل کرد؟

 • کارکرد برنامه whatsapp parental control کاملا از توسط تیم پارس آپارت تست شده و این برنامه با تضمین کارکرد خدمت شما کاربران عزیز تحویل داده میشود،لدا با خیال راحت میتونید برنامه رو از همین صحفه تهیه و دانلود کنید.

 آیا با این برنامه امکان کنترل واتس اپ گوشی اپل هست؟

بله،با این برنامه اگر گوشی فرزند شما اپل و گوشی خودتون اندروید باشه میتونید به راحتی کنترل کنید.(در واقع این برنامه کنتزل واتس اپ گوشی اپل را نیز شامل میشود)

 

 فیلم آموزش کامل کارکرد برنامه کنترل واتساپ فرزندان (حتما این فیلم رو ببینید):

برنامه کنترل واتس اپ فرزندان,قابلیت های برنامه کنترل واتساپ Whatsapp,شیوه جدید هک واتس اپ,whatsapp hack

 

دانلود فیلم برنامه

Remote SMS Call GPS Tracker - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید
Remote_SMS_Call_GPS_Tracker
برای استفاده از برنامه کنترل واتساپ فرزندان چیکار باید بکنم ؟
1-از همین صحفه با پرداخت هزینه اندکی برنامه رو تهیه و دانلود کنید
2-فیلم آموزشی کامل استفاده از برنامه رو ببینید
3-طبق فیلم پیش برید و برنامه و بر روی گوشی خودتون فعال کنید
4-تبریک میگیم شما کنترل کامل واتساپ گوشی فرزندتون رو به دست گرفتید
دانلود برنامه کنترل واتساپ فرزندان - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید
دانلود برنامه کنترل واتساپ فرزندان

همین الان برنامه کنترل واتساپ فرزندان – کاملا مخفیانه whatsapp parental control  رو از دکمه زیر دانلود و استفاده کنیدDOWNLOAD - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید

DOWNLOADBOTTON - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید

  چرا نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر واتس اپ WhatsApp برای والدین مفید است؟

 • آیا شما نگران ارتباطات مسنجر واتس اپ فرزندانتان هستید ؟
 • آیا شما می خواهید بدانید دقیقا چه چیزی در مسنجر واتس اپ فرزندانتان گفته می شود ؟
 • با برنامه کنترل واتس اپ فرزندان اکنون امکان پذیر می شود.
کنترل واتساپ از راه دور+دانلود برنامه نظارت واتساپ فرزندان,WhatsApp spy,شنود مکالمات موبایل دیگران

idontknow - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید

“ضرورت کنترل گوشی فرزندان توسط والدین“


اکثر خانواده هایی که فرزندانشان از موبایل اندرویدی استفاده می کنند دارای نگرانی های زیادی در این رابطه هستند، که فرزندانشان در اینترنت و در شبکه های اجتماعی چه کارهایی انجام می دهند،چه مطالبی را مورد مطالعه قرار می دهند. اینترنت و شبکه های اجتماعی همان طور که می تواند بسیار مفید باشد به همان اندازه نیز دارای زیان است و اگر به صورت کامل برای استفاده فرزندان کنترل نشود ممکن است زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به فرزندان وارد شود.

به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از این نرم افزارهای کنترل گوشی فرزندان، برنامه نظارت والدین می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند تا فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده روی گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را کنترل کنید.

مزاحمت های ایجاد شده توسط برخی افراد را بصورت کامل تشخیص داده و شماره تماس و مشخصات اینگونه افراد را بدست آورید. با نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر واتس اپ WhatsApp شما والدین همواره در کنار فرزندان خود در فضای مجازی خواهید بود و از نگرانی های شما بسیار کاسته خواهد شد.

شبکه اجتماعی واتس اپ WhatsApp متشکل از میلیونها گروه و کانال های اجتماعی گوناگون می باشد که افراد مختلف به عضویت آنها در آمده و محتواهای گوناگونی را در آن به اشتراک و دنبال می کنند که به احتمال بسیار زیاد برخی از این گونه گروه ها و کانال ها برای فرزندان مناسب نمی باشند.

 • آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب واتس اپ حق والدین است.
دانلود برنامه کنترل واتساپ فرزندان - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید
دانلود برنامه کنترل واتساپ فرزندان

همین الان برنامه کنترل واتساپ فرزندان – کاملا مخفیانه whatsapp parental control  رو از دکمه زیر دانلود و استفاده کنیدDOWNLOAD - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید

DOWNLOADBOTTON - با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید

هشدار; تمامی مسئولیت استفاده نادرست از این برنامه بر عهده خود شخص میباشد.

 

با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید

امتیازها

امتیازها

برنامه کنترل واتساپ Whatsapp به شما والدین گرامی این امکان رو میدهد که به صورت مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل و نظارت کنید.این برنامه بهینه سازی شده تا بتونید تمامی چت های واتس اپ whatsapp messenger رو تحت نظارت داشته باشید.

User Rating: 4.25 ( 2 votes)
نمونه رضایت مشتریان ما نمونه رضایت مشتریان ما
منبع
نازرویدپارس آپارات

تیم پشتیبانی حریم24

سامانه حریم 24 جهت حفظ و حراست از حریم گوشی فرزندان طراحی شده است و به والدین عزیز این امکان رو میدهد تا از راه دور بر گوشی فرزندان کنترل و نظارت کامل داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا