برنامه کنترل گوشی فرزنداننظارت و کنترل گوشی از راه دور
موضوعات داغ

ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker – بدون نیاز به GPS

با این برنامه از راه دور و به صورت مخفیانه گوشی فزرندتون رو ردیابی کنید.

پشتیبانی برنامه حریم 24-نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه پشتیبانی برنامه حریم 24-نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه

برنامه ردیاب گوشی از راه دورremote gps tracker به شما این امکان را میدهد که به صورت مخفیانه گوشی فزرندتون روی نقشه بدون نیاز به GPS مکانی یابی و نظارت کنید.اپلیکیشن ردیاب گوشی همراه برای والدین و نظارت بر خانواده طراحی شده است کار این اپلیکیشن ردیابی و مکان یابی تلفن همراه فرزندتون از راه دور و به صورت مخفی می باشد.

اگر احساس می کنید نیاز به ردیابی موقعیت مکانی تلفن همراه فرزندتون دارید،می توانید از یک برنامه ردیابی تلفن همراه استفاده کنید. برنامه ردیاب حرفه ای بدون نیاز به جی پی اس حریم24 بهترین برنامه ردیابی تلفن همراه است زیرا به شما کمک می کند مکان شخصی را پیدا کنید حتی اگر GPS دستگاه آنها خاموش باشد.

با این برنامه گوشی فرزندتون رو از راه دور ردیابی و نظارت کنید - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS
با این برنامه گوشی فرزندتون رو از راه دور ردیابی و نظارت کنید,استفاده از برنامه spy gps tracker app

برای استفاده از برنامه spy gps tracker app ، نیازی به روت ROOT کردن دستگاه اندرویدی شما نیست. پس از نصب آن بر روی دستگاه هدف ، می توانید آن را از راه دور و از طریق داشبورد (پنل) ردیابی لحظه به لحظه کنید. از آنجایی که برنامه به صورت مخفیانه کار می کند، به شما این امکان را میدهد که بدون اینکه شناسایی شود،گوشی موبایل فرزندتون رو ردیابی کنید.

برنامه دریاب حرفه ای گوشی mobile tracker app برای ردیابی تلفن همراه و  مکان یابی دقیق بدون نیاز به روشن بودن GPS طراحی شده است. این برنامه برای کمک به شما در پیدا کردن گوشی و  ریابی موقعیت و مکان بچه هاتون بسیار دقیق و سریع است.روش موقعیت یابی این برنامه به صورتی است که موقعیت گوشی مقابل را به صورت کاملا هوشمندانه با بالاترین دقت ممکن برای شما ارسال میکند و بر خلاف برنامه های مشابه نیازی نیست که هنگام ردیابی نوع موقعیت یابی(دکل یا gps) را مشخص نمایید.

از مزایای استفاده از نرم افزار ردیابی تلفن همراه در خبردار شدن خانواده از فرزندان یا در بحث محیط کاری و کنترل کارمندان است.

ردیابی گوشی فرزندان :

برنامه ردیابی تلفن همراه جهت امینت بیشتر فرزندان قابلیت مخفی سازی آیکون نرم افزار را دارا است و شما می توانید با مخفی سازی با ارسال یک پیامک به واسطه پین شو از موقعیت فرزند خود با خبر شوید.

ردیابی موقعیت سالمندان:

جهت آسایش بیماران آلزایمری می‌توانید پین‌شو را به خدمت خود بگیرید تا بتوانید از واپسین موقعیت سالخورده خود باخبر شوید و اجازه دهید از پیاده‌روی خود نهایت استفاده ببرند.

برنامه ردیاب حرفه ای شماره موبایل روی نقشه - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS
برنامه-ردیاب-حرفه-ای-شماره-موبایل-روی-نقشه

با نصب ردیاب حرفه ای موبایل بر روی گوشی خود و شخص مقابل (فرزندان و افراد خانواده) می توانید به صورت نامحسوس و بدون اینکه شخص مقابل متوجه شود محل و موقعیت گوشی رو بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS ردیابی و مکان یابی کنید.این برنامه امکانات خیلی زیادی داره و میتونید از همه این قابلیت ها استفاده کنید.برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی برای والدین عزیز طراحی و برنامه نویسی شده لذا تمامی نیاز شما را برای کنترل مخفی و نامحسوس گوشی فرزندانتون در نظر گرفته ایم.

برای دانلود برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل از راه دور موقعیت و مکان گوشی “Real-Time GPS Tracking Mobile App” روی دکمه دانلود زیر کلیک کنیدDOWNLOAD - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS

DOWNLOADBOTTON - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS

دانلود ردیاب حرفه ای موبایل ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS
دانلود ردیاب حرفه ای موبایل – ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS

امکانات فوق العاده برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی بدون نیاز به GPS :

mobile tracker app icon - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS

ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS :

 • با استفاده از این برنامه میتونید محل دقیق گوشی فرزندتون رو از راه دور و بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS گوشی مورد نظر کنترل کنید.

remote location tracker - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS

ردیابی و موقعیت یابی دقیق گوشی از راه دور :

 • این برنامه بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS محل و موقعیت گوشی فرزندان رو ردیابی و کنترل میکنه و برای شما ارسال میکنه،لذا میتونید از راه دور ردیابی کنید.

hide mobile spy app - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS

برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی کاملا مخفی و بدون هیچ ردپایی است :

 • جهت کنترل مخفی گوشی شما نیاز به برنامه ای دارید که در گوشی فرزندتون کاملا مخفی بشه و کسی از وجود اون باخبر نشه،به همین خاطر برنامه ردیاب حرفه ای گوشی دقیقا این خواسته شما را برآورده میکنه.

realtime location tracker app - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS

ردیابی گوشی به صورت زمان بندی شده :

 • با استفاده از این برنامه میتونید ردیابی لحظه به لحظه گوشی فرزندان تون رو داشته باشید.به این صورت که میتونید تعین کنید که هر چند دقیقه یکبار محل و موقیت گوشی رو برنامه ردیابی کرده و برای شما ارسال بکنه

sim card location tracker - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS

ردیابی گوشی حتی بدون سیم کارت یا با تعویض سیم کارت :

 • این برنامه ردیابی گوشی رو بدون وابسته بودن به سیم کارت انجام میده،یعنی اگر گوشیتون رو دزدیدن و سیم کارت دیگری هم درونش قرار بدن بازهم میتونید موقعیت دقیق گوشی تون رو بر روی نقشه ببینید.

mobile tracker app activation - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS

فعالسازی راحت برنامه ردیاب لحظه به لحظه گوشی :

 • کار کردن و فعالسازی برنامه ردیاب لحظه به لحظه گوشی بسیار راحت و آسان است.به صورتیکه برای نصب و فعال سازیش کمتر از 5 دقیقه طول میکشه

  فیلم آموزش کامل نصب و راه اندازی برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل مخفی گوشی (حتما این فیلم رو ببینید) :

برنامه ردیاب حرفه ای شماره موبایل روی نقشه,دانلود ردیاب حرفه ای موبایل – ردیابی تلفن همراه روی نقشه بدون نیاز به GPS
دانلود فیلم برنامه ردیاب گوشی gps phone tracker download

همین الان از اینجا برنامه ردیاب گوشی رو دانلود کنید :

برای دانلود برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل از راه دور موقعیت و مکان گوشی “Real-Time GPS Tracking Mobile App” روی دکمه دانلود زیر کلیک کنیدDOWNLOAD - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS

DOWNLOADBOTTON - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS

 

بهترین برنامه ردیابی و کنترل مخفیانه موقعیت و مکان گوشی فرزندان رو برای شما عزیزان طراحی کرده ایم تا با خیال آسوده بر گوشی فرزندان و عزیرانتان نظارت داشته باشید.ردیابی و مکان یابی دقیق و کاملا مخفی و نامحسوس گوشی فرزندان و عزیزان شما اصلی ترین وظیفه برنامه ردیاب حرفه ای است.

ردیاب تلفن رایگان برنامه GPS ردیابی مکان GPS دقیق - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS
ردیاب تلفن رایگان برنامه GPS ردیابی مکان GPS دقیق

سه دلیل اصلی استفاده از ردیاب حرفه ای که ما طراحی کردیم :

ردیابی واقعی گوشی از راه دور:

 • متاسفانه بسیاری از برنامه های ردیابی گوشی موجود در اکثر سایت ها کار نمیکنن یا اصلا کارایی لازم رو ندارند، لذا تیم برنامه نویسی ما برنامه کاملا واقعی برای ردیابی ومکان یابی گوشی Phone tracker طراحی کرده است که صدرصد کارایی دارد و کاملا واقعی است.

ردیابی گوشی بدون نیاز به روشن بودن چی پی اس گوشی:

 • اکثر برنامه های ردیاب برای ردیابی نیاز به روشن بودن جی پی اس GPS گوشی هستند ولی برنامه ردیاب حرفه ای ما بدون نیاز به روشن بودن جی پی اس گوشی میتونه خیلی دقیق محل و موقعیت گوشی فرزند تون رو کنترل بکنه

ردیابی کاملا مخفی گوشی :

هشدار; تمامی مسئولیت استفاده نادرست از این برنامه بر عهده خود شخص میباشد.

spy control remotely android mobile phone - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS

ضرورت کنترل گوشی فرزندان توسط والدین:

گوشی و تلفن همراه همان طور که می تواند بسیار مفید باشد به همان اندازه نیز دارای زیان است و اگر به صورت کامل برای استفاده فرزندان کنترل نشود ممکن است زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به فرزندان وارد شود.

به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از این نرم افزارهای کنترل گوشی فرزندان، برنامه نظارت والدین می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند تا فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده روی گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را کنترل کنید.

mobile tracker  gps یک برنامه کنترل والدین است که امکان نظارت و مدیریت گوشی فرزندان و اعضای خانواده را به صورت از راه دور توسط گوشی موبایل یا تبلت شما فراهم می کند. در واقع این برنامه ای است که به پدران و مادران اجازه می دهد تا محل و موقعیت گوشی فرزندان رو از راه دور کنترل و ردیابی بکنند.

mobile tracker gps - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS
برنامه ردیاب حرفه ا ی گوشی برای والدین

تنها کافیست برنامه mobile tracker را بر روی گوشی اندرویدی خود و فرزندتون نصب کنید و سپس از طریق  برنامه شما میتوانید گوشی ست شده را تنها با داشتن اینترنت و هر زمان و هر مکانی از طریق برنامه ردیابی و کنترل کنید .

ردیابی موقعیت و محل گوشی بدون GPS :

 • Mobile Tracker به شما این امکان می دهد تلفن همراه را بیابید و مکان های رفته را مشاهده کنید.
 • موقعیت GPS هر ساعت با تاریخ، طول جغرافیایی، عرض جغرافیایی و آدرس موقعیت مکانی را بازیابی کنید.
 • شما می توانید فاصله زمانی ارسال موقعیت را از هر 1 دقیقه تا 1 ساعت و یا هر چند ساعت یکبار تنظیم کنید.تا برنامه به صورت خودکار شروع به ردیابی موبایل کند.
 • مشاهده موقعیت GPS در نقشه گوگل
 • اگر GPS غیرفعال باشد، موقعیت را از طریق شبکه تلفن همراه بازیابی کنید.

برای دانلود برنامه ردیاب لحظه به لحظه و کنترل از راه دور موقعیت و مکان گوشی “Real-Time GPS Tracking Mobile App” روی دکمه دانلود زیر کلیک کنیدDOWNLOAD - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS

DOWNLOADBOTTON - ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS

 

برنامه ردیاب حرفه ای گوشی برای والدین عزیز طراحی و برنامه نویسی شده لذا تمامی نیاز شما را برای کنترل مخفی و نامحسوس گوشی فرزندانتون در نظر گرفته ایم.با ردیابی و مکان یابی لحظه به لحظه از موقعیت عزیزان خود آگاه باشید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها را از بین ببرید.

 

ردیاب گوشی از راه دور remote gps tracker - بدون نیاز به GPS

امتیاز ها

امتیاز ها

اگر احساس می کنید نیاز به ردیابی موقعیت مکانی تلفن همراه فرزندتون دارید،می توانید از یک برنامه ردیابی تلفن همراه استفاده کنید. برنامه ردیاب حرفه ای بدون نیاز به جی پی اس حریم24 بهترین برنامه ردیابی تلفن همراه است زیرا به شما کمک می کند مکان شخصی را پیدا کنید حتی اگر GPS دستگاه آنها خاموش باشد.

User Rating: 4.38 ( 2 votes)
نمونه رضایت مشتریان ما نمونه رضایت مشتریان ما
منبع
نازروید

تیم پشتیبانی حریم24

سامانه حریم 24 جهت حفظ و حراست از حریم گوشی فرزندان طراحی شده است و به والدین عزیز این امکان رو میدهد تا از راه دور بر گوشی فرزندان کنترل و نظارت کامل داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا