برنامه کنترل گوشی فرزنداننظارت بر اینستاگرام

نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه

نظارت بر اینستاگرام و خواندن چت ها - Monitor Instagram Chats

پشتیبانی برنامه حریم 24-نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه پشتیبانی برنامه حریم 24-نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه

نظارت بر اینستاگرام و خواندن چت ها فرزندان از راه دور:

اینستاگرام  instagram جزو محبوب ترین برنامه های پیام رسان و شبکه اجتماعی است.با توجه به اینکه instagram بیشتر مخصوص فیلم و عکس هست،کودکان و بچه ها بیشتر از همیشه در معرض دسترسی به محتوای غیر اخلاقی هستند.لذا برنامه کنترل اینستاگرام فرزندان از راه دور به شما والدین گرامی این امکان رو میده که با خیالی آسوده اینستاگرام گوشی فرزندتون رو کنترل و نظارت کنید.

 این برنامه نیازی به نصب در گوشی فرزندتان ندارد،همچنین نیازی به دانستن پسورد اینستاگرام فرزندتان ندارید.کافیه برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنید و در کمتر از  3 دقیقه با انجام یک تنظیم در گوشی فرزندتون،کنترل اینستاگرام گوشی مورد نظر را در دست بگیرید.

تنها کافیست از شماره تلفن حساب اینستاگرام گوشی فرزندتان باخبر باشید (همون شماره موبایلی که فرزندتون باهاش اکانت اینستاگرام ساخته است).

نحوه نصب و راه اندازی برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام Instagram Parental Control - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه
نحوه نصب و راه اندازی برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام Instagram Parental Control

نحوه نصب و راه اندازی برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام Instagram Parental Control :

نصب و فعالسازی برنامه نظارت بر اینستاگرام از راه دور بسیار ساده است.

1- کافیه برنامه رو همین الان با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کنید و سپس این برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنیدDOWNLOAD - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه

DOWNLOADBOTTON - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه
DOWNLOAD+BOTTON

2- .وارد برنامه شوید و برنامه رو طبق فیلم آموزش فعال کنید (در کمتر از  3 دقیقه یک تنظیم در گوشی فرزندتون انجام بدید و برنامه رو متصل کنید).

3- تبریک میگم،از الان شما میتونید از راه دور اینستاگرام گوشی فرزندتون رو کنترل کنید.

امکانات برنامه اندروید کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه
امکانات برنامه اندروید کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور,Instagram Monitoring App

امکانات برنامه اندروید کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور :

با این برنامه انگار دقیقا در حساب اینستاگرام گوشی مورد نظر (فرزندتون) هستید.لذا برهمه چیز میتونید نظارت و کنترل داشته باشید.

Monitoring App INSTAGRAM - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه

 • نظارت بر پیام ها و چت های اینستاگرام از راه دور (Monitoring App INSTAGRAM DIRECT MESSAGE )

conversation chat - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه

 • میتونید هر پیامی فرزندتون در اینستاگرام رد و بدل کرده است رو ملاحضه کنید.

followers monitoring - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه

 • میتونید همه فالوورها و پیج های اینستاگرام گوشی مورد نظر را تحت کنترل داشته باشید.

Block Someone on Instagram - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه

 • میتونید پیج هایی که محتوای نامناسب دارند رو از حساب کاربری فرزندتان حذف یا فیلتر کنید.

hide mobile spy app - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه

 • این برنامه نیازی به نصب در گوشی فرزندتان ندارد،همچنین نیازی به دانستن پسورد اینستاگرام فرزندتان ندارید.کافیه برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنید و در کمتر از  3 دقیقه با انجام یک تنظیم در گوشی فرزندتون،کنترل اینستاگرام گوشی مورد نظر را در دست بگیرید.

easy to use - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه

  • تنها کافیست از شماره تلفن حساب اینستاگرام گوشی فرزندتان باخبر باشید (همون شماره موبایلی که فرزندتون باهاش اکانت اینستاگرام ساخته است).

 

 • هشدار; تمامی مسئولیت استفاده نادرست از این برنامه بر عهده خود شخص میباشد.

 فیلم آموزشی نصب و راه اندازی برنامه نظارت بر اینستاگرام رو از همینجا ملاحضه کنید:

فیلم آموزشی نصب و راه اندازی برنامه نظارت بر اینستاگرام,ورود به اینستاگرام با شماره تلفن,جاسوسی نامحسوس اینستاگرام

 

دانلود فیلم آموزشی برنامه نظارت بر اینستاگرام
چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟ - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه
چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

نظارتی کامل و جامع بر روی اکانت اینستاگرام گوشی فرزندان :

برنامه اینستاگرام در گوشی یا تبلت بیشتر نوجوانان امروزی پیدا می شود و تاثیر آن بسیار بیشتر از پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی متنی است. با استفاده برنامه نظارت بر اینستاگرام می توانید بر روی اکانت اینستاگرام گوشی یا تبلت فرزند خود نظارت داشته باشید ، تصویر افرادی که فرزند شما آنها را فالو کرده است مشاهده کنید، کامنت ها را بخوانید و از افرادی که پست ها را لایک کرده اند با خبر شوید.

آنچه والدین باید درباره اینستاگرام بدانند:

به طور عمده ، اینستاگرام به دلیل حمله سایبری و هک آنلاین اینستاگرام  instagram hack مشهور است. بسیاری از کودکان از این بستر برای بارگذاری عکس ، فیلم و داستان خود در آنجا استفاده می کنند. همچنین افراد زیادی وجود دارند که با ارسال نظرات بی ادب و توهین آمیز در زیر عکس ها و فیلم های خود،کودکان را تحریک می کنند.

بگذارید به شما بگوییم که حمله سایبری یک تهدید آنلاین خطرناک است. بسیاری از کودکان به دلیل داشتن فضای مجازی خودکشی می کنند. به همین دلیل فعال کردن کنترل والدین در اینستاگرام (parental controls on Instagram ) بسیار توصیه می شود.

بسیاری از والدین بر این باورند که فرزندانشان در اینستاگرام ایمن هستند زیرا با هیچ تهدید آنلاین روی این اپلیکیشن مواجه نمی شوند. با این حال ، آنها در اشتباه هستند. اینستاگرام همچنین توسط افراد سودجو و منحرف استفاده می شود که ممکن است محتوای نامناسب را در حساب های خود ارسال کنند. در این اپلیکیشن محتوای مستهجن وجود دارد و به همین دلیل این پلتفرم برای کودکان زیر 13 سال محدود شده است.

محتوای ارسال شده توسط دیگران در اینستاگرام ممکن است نگران کننده ، خشن و حتی برهنه باشد. برای ایمن نگه داشتن فرزندان خود در اینترنت ، می توانید یک برنامه کنترل والدین مانند Instagram Monitoring App که توسط تیم حریم 24 برای نظارت بر فعالیت آنها در رسانه های اجتماعی اینستاگرام طراحی شده است را استفاده کنید.

 سوالات متداول برای برنامه نظارت نامحسوس بر اینستاگرام :

 آیا برای استفاده از این برنامه گوشی باید روت باشه؟

 • خیر،استفاده از این برنامه هیچ نیازی به روت بودن گوشی شما یا فرزندتون نداره

 با تهیه این برنامه تا چه مدت میتوانم شبکه اجتماعی اینستاگرام گوشی فرزندم رو کنترل کنم؟

 • با یکبار تهیه این برنامه بصورت نامحدود میتواتید از همه قابلیت های برنامه استفاده کرده و نیازی به شارژ و یا تمدید ماهیانه نخواهید داشت.

 آیا این برنامه واقعا کار میکنه و میشه باهاش اینستاگرام رو مخفیانه و از راه دور کنترل کرد؟

 • کارکرد برنامه مانیتورینگ اینستاگرامInstagram Monitoring App کاملا از توسط تیم حریم 24 تست شده و این برنامه با تضمین کارکرد خدمت شما کاربران عزیز تحویل داده میشود،لدا با خیال راحت میتونید برنامه رو از همین صحفه تهیه و دانلود کنید.

 آیا با این برنامه امکان کنترل اینستاگرام اپ گوشی اپل هست؟

بله،با این برنامه اگر گوشی فرزند شما اپل و گوشی خودتون اندروید باشه میتونید به راحتی کنترل کنید.(در واقع این برنامه کنترل اینستاگرام گوشی اپل را نیز شامل میشود)

کنترل مخفی چت های اینستاگرام در گوشی فرزندتون - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه
کنترل مخفی چت های اینستاگرام در گوشی فرزندتون,ترفندهای اینستاگرام

 کنترل مخفی چت های اینستاگرام در گوشی فرزندتون :

با این برنامه میتونید خیلی راحت و به صورت مخفیانه همه ی چت های اینستاگرام در گوشی فرزندتون رو کنترل کنید.یکی از مهم ترین بخش هایی که باید در نظارت بر گوشی فرزندان مد نظر داشته باشید،چت ها و پیام هایی هست که در شبکه های مجازی توسط کودکان رد و بدل میشود.

 نصب و فعالسازی برنامه نظارت بر اینستاگرام از راه دور بسیار ساده است.

1- کافیه برنامه رو همین الان با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کنید و سپس این برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنیدDOWNLOAD - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه

DOWNLOADBOTTON - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه

2- .وارد برنامه شوید و برنامه رو طبق فیلم آموزش فعال کنید (در کمتر از  3 دقیقه یک تنظیم در گوشی فرزندتون انجام بدید و برنامه رو متصل کنید).

3- تبریک میگم،از الان شما میتونید از راه دور اینستاگرام گوشی فرزندتون رو کنترل کنید.

نظارت بر پیام ها و چت های اینستاگرام از راه دور Monitoring App INSTAGRAM DIRECT MESSAGE - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه
نظارت بر پیام ها و چت های اینستاگرام از راه دور (Monitoring App INSTAGRAM DIRECT MESSAGE )

سه دلیل اصلی برای نظارت بر اینستاگرام گوشی فرزندان :

 اینستاگرام به خاطر قلدری معروف است. بسیاری از کودکان عکسهای خود را در آنجا بارگذاری می کنند. سایر کاربران ممکن است با ارسال نظرات توهین آمیز به کودکان توهین کنند. آزار و اذیت اینترنتی خطرناک است. این یکی از عوامل اصلی خودکشی در بین نوجوانان است. به همین دلیل کنترل والدین در اینستاگرام به شدت توصیه می شود.

 بسیاری از تصاویر نامناسب در اینستاگرام وجود دارد. به همین دلیل برای کودکان زیر 13 سال محدود شده است. اگرچه هر کاربر لازم است تاریخ تولد را وارد کند ، کودکان می توانند به راحتی از این مانع عبور کنند. محتوا ممکن است خشن ، برهنه یا در غیر این صورت نگران کننده باشد. اگر به بچه ها اجازه می دهد از این شبکه اجتماعی استفاده کنند ، برنامه نظارت بر اینستاگرام را نصب کنید.

تمام حساب های اینستاگرام به طور پیش فرض عمومی هستند. والدین باید آن را به حالت خصوصی تغییر دهند. در صورت روشن بودن برچسب گذاری جغرافیایی کودکان مکان خود را به غریبه ها میتونند لو بدهند!!

idontknow - نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه

“ضرورت کنترل گوشی فرزندان توسط والدین“


اکثر خانواده هایی که فرزندانشان از موبایل اندرویدی استفاده می کنند دارای نگرانی های زیادی در این رابطه هستند، که فرزندانشان در اینترنت و در شبکه های اجتماعی چه کارهایی انجام می دهند،چه مطالبی را مورد مطالعه قرار می دهند. اینترنت و شبکه های اجتماعی همان طور که می تواند بسیار مفید باشد به همان اندازه نیز دارای زیان است و اگر به صورت کامل برای استفاده فرزندان کنترل نشود ممکن است زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به فرزندان وارد شود.

به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از این نرم افزارهای کنترل گوشی فرزندان، برنامه نظارت والدین می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند تا فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده روی گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را کنترل کنید.

مزاحمت های ایجاد شده توسط برخی افراد را بصورت کامل تشخیص داده و شماره تماس و مشخصات اینگونه افراد را بدست آورید. با نرم افزار نظارت بر اینستاگرام شما والدین همواره در کنار فرزندان خود در فضای مجازی خواهید بود و از نگرانی های شما بسیار کاسته خواهد شد.

 • آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب اینستاگرام حق والدین است.

نظارت بر اینستاگرام فرزندان از راه دور با این برنامه

امتیازها

امتیازها

نظارت بر اینستاگرام و خواندن چت ها فرزندان از راه دور - برنامه کنترل اینستاگرام فرزندان از راه دور به شما والدین گرامی این امکان رو میده که با خیالی آسوده اینستاگرام گوشی فرزندتون رو کنترل و نظارت کنید.

User Rating: 4.2 ( 1 votes)
نمونه رضایت مشتریان ما نمونه رضایت مشتریان ما

تیم پشتیبانی حریم24

سامانه حریم 24 جهت حفظ و حراست از حریم گوشی فرزندان طراحی شده است و به والدین عزیز این امکان رو میدهد تا از راه دور بر گوشی فرزندان کنترل و نظارت کامل داشته باشند.

نوشته های مشابه

‫۴ دیدگاه ها

 1. باسلام. میخواستم بدونم این برنامه با برنامه نظارت کامل بر گوشی فرزندان امکاناتش فرق داره. بعبارتی اگه نظارت کامل رو بخریم تمام امکانات این برنامه نظارت اینستا رو هم داره یا خیر؟ آیا در این برنامه امکان مشاهده صفحات بازدید شده یا تصاویر لایک شده یا نظراتی که یر عکس دیگران گذاشته میشه توسط فرزند قابل مشاهده هستش؟ ممنون میشم.

 2. درود و عرض ادب.واقعا سپاسگذارم از برنامه ی بسیار عالی و محرمانه ای ک در اختیار ما گذاشتید.ممنون و ارادتمندم.برنامه تون خیلی عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا