نظارت بر اینستاگرامهک و امنیت

هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack

روش های هک اینستاگرام + جلوگیری از هک شدن Instagram

پشتیبانی برنامه حریم 24-نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه پشتیبانی برنامه حریم 24-نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه

در پی حملات هکر ها برای “هک اینستاگرام” و از دست رفتن حساب کاربری افراد ، بسیاری از افراد در فکر این هستند که چطور از حساب های اینستاگرام خود در برابر هک شدن محافظت کنند.

هک شدن مطمئناً وضعیت ترسناکی است – مخصوصاً اگر مشاغلی هستید که برای فروش یا تولید هدایت به اینستاگرام متکی هستید!

بنابراین برای محافظت از حساب اینستاگرام خود چه کاری می توانید انجام دهید؟

در پست زیر ، ما چند استراتژی مهم را برای ایمن نگه داشتن حساب شما و خارج از دست هکرها شرح می دهیم ( اگر حساب Instagram شما به خطر بیفتد چه کاری باید انجام دهید!):

هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack - هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack
هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack

اولین اقدامات: اگر حساب Instagram شما هک شد است.
قبل از اینکه برخی از نکات امنیتی و روش هایی را که می توانید از حساب اینستاگرام خود در برابر هک محافظت کنید ، بررسی کنیم ، اگر فکر می کنید حساب شما هک شده یا تصاحب شده است ، چه کاری باید انجام دهید:

گزینه شماره 1: از روند بازیابی حساب جدید Instagram استفاده کنید.

نحوه کار:

اگر نمی توانید به حساب اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید زیرا گذرواژه توسط یک هکر تغییر کرده است ، می توانید روی دکمه “اطلاعات ورود به سیستم من کار نمی کند” ضربه بزنید ، این امر باعث می شود شما آدرس ایمیل یا شماره تلفن پیوند داده شده به حساب خود را وارد کنید مواردی که هنگام ورود به سیستم اینستاگرام از آنها استفاده شده است.

 

برنامه جلوگیری از هک اینستاگرامبعد از هک شدن اینستاگرام چه باید کرد - هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack
برنامه جلوگیری از هک اینستاگرام,بعد از هک شدن اینستاگرام چه باید کرد

اینستاگرام سپس یک کد شش رقمی برای شما ارسال می کند تا بتوانید دوباره به حساب دسترسی پیدا کنید.

بررسی هک شدن اینستاگرام - هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack
بررسی هک شدن اینستاگرام

هنگامی که دوباره به حساب خود دسترسی پیدا می کنید ، اینستاگرام اقدامات بعدی را انجام می دهد تا “اطمینان حاصل کند که یک هکر نمی تواند از کدهای ارسال شده به آدرس ایمیل شما یا شماره تلفن برای دسترسی به حساب شما از دستگاه دیگری استفاده کند.”

گزینه شماره 2: از سیستم بازیابی حساب قدیمی Instagram استفاده کنید.
اگر هنوز به ویژگی جدید دسترسی ندارید ، همچنان می توانید از روند قدیمی Instagram برای بازیابی حساب های هک شده استفاده کنید:

مرحله شماره 1: حساب ایمیل خود را برای پیامی از اینستاگرام بررسی کنید
اگر ایمیلی از اینستاگرام دریافت کرده اید که به شما اطلاع می دهد آدرس ایمیل شما تغییر کرده است ، ممکن است با استفاده از گزینه برگرداندن این تغییر در آن پیام ، این کار را واگرد کنید.

اگر اطلاعات اضافی نیز تغییر کرده است (مانند گذرواژه خود) ، و نمی توانید آدرس ایمیل خود را بازگردانید ، باید حساب را به Instagram گزارش دهید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

در صفحه ورود به سیستم ، روی گذرواژه فراموش شده ضربه بزنید؟

بالا بردن امنیت اینستاگرام - هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack
بالا بردن امنیت اینستاگرام

در زیر لینک ورود به سیستم را وارد کنید ، سپس دستورالعملهای روی صفحه را دنبال کنید.

از کجا بفهمیم اینستاگرام هک شده - هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack
از کجا بفهمیم اینستاگرام هک شده

یک آدرس ایمیل ایمن وارد کنید که فقط شما می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. پس از ارسال درخواست خود ، در جستجوی یک ایمیل از Instagram با مراحل بعدی باشید.

Log Into Your Instagram Account - هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack
Log Into Your Instagram Account

شماره 2: حساب خود را تأیید کنید
هنگامی که درخواست خود را ارسال کردید ، باید یک ایمیل پاسخ خودکار از تیم امنیتی در اینستاگرام دریافت کنید و از شما بخواهد به ما در تأیید هویت خود کمک کنید. از شما یکی یا هر دو مورد زیر خواسته می شود:

عکسی از خود در دست داشتن کاغذی با کد دست نویس که به شما ارائه داده ایم.
آدرس ایمیل یا شماره تلفنی که با آن وارد سیستم شده اید و نوع دستگاهی که هنگام ثبت نام استفاده کرده اید (به عنوان مثال: iPhone ، Android ، iPad ، سایر موارد).
پس از ارائه اطلاعاتی برای کمک به تأیید هویت ، دستورالعمل های خاصی برای بازیابی حساب شما در آدرس ایمیل ایمن ارائه شده برای شما ارسال می کنیم.

شماره 3: اگر هنوز قادر به ورود به حساب اینستاگرام خود هستید
اگر فکر می کنید حساب شما هک شده است و هنوز می توانید وارد سیستم شوید ، در اینجا چند کار وجود دارد که می توانید برای حفظ امنیت حساب خود انجام دهید:

رمز ورود خود را تغییر دهید یا برای خودتان ایمیل تنظیم مجدد رمز عبور ارسال کنید
دسترسی به هرگونه برنامه شخص ثالث مشکوک را لغو کنید
برای امنیت بیشتر احراز هویت دو عاملی را روشن کنید
برخی از این موارد و موارد دیگر را در زیر مرور خواهیم کرد – در ضمن ، در اینجا 5 نکته برای محافظت از هک شدن حساب Instagram خود آورده شده است:

شماره 1: رمزعبور قوی انتخاب کنید.

یکی از رایج ترین راه هایی که هکرها به حساب های خود وارد می کنند ، حدس زدن کلمه عبور یا استفاده از رمزهای عبور قدیمی است که در نقض داده ها به خطر افتاده است.. بنابراین نمی توان اهمیت یک رمز عبور پیچیده و قوی را بیش از حد بیان کرد.

Pick a Strong Password for instagram - هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack
Pick a Strong Password for instagram,رمز عبور پیچیده و قوی

در حالی که اینستاگرام توصیه می کند از “ترکیبی از حداقل شش عدد ، حرف و علائم نگارشی” استفاده شود ، اما اکثر کارشناسان امنیتی حداقل طول رمز عبور 8 حرف را پیشنهاد می کنند.

همچنین باید به طور مرتب رمز ورود اینستاگرام خود را به روز کنید – حداقل اکثر کارشناسان سالانه حداقل یک یا دو بار در این زمینه رمز عبور خود را اعلام می کنند. حتی ممکن است بخواهید برای پیگیری و مدیریت رمزهای عبور خود از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید.

شماره 2: پسورد دو مرحله ای اینستاگرام را روشن کنید.
تقریباً همه برنامه های اصلی اکنون به نوعی احراز هویت دو عاملی (یا 2FA) را ارائه می دهند و این شامل Instagram نیز می شود.

با پسورد دو مرحله ای اینستاگرام ، هر زمان که از دستگاه ناشناس وارد اینستاگرام می شوید ، از شما خواسته می شود یک کد امنیتی پیامکی را به همراه نام کاربری و رمز ورود وارد کنید. این می تواند به شما کمک کند تا تلاش هکرها برای ورود به سیستم حساب شما و تغییر اطلاعات تماس شما خنثی شود.

برای روشن کردن فعال کردن تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام ، به نمایه اینستاگرام خود بروید و روی دکمه تنظیمات ضربه بزنید. سپس به پایین پیمایش کنید و روی تأیید هویت دو عاملی ضربه بزنید.

آموزش تصویری فعال کردن تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام - هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack
آموزش تصویری فعال کردن تایید هویت دو مرحله ای اینستاگرام

روی نوار لغزنده روی موقعیت «روشن» ضربه بزنید.

فعال سازی تایید دومرحله ای Two Factor Authentication - هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack
فعال سازی تایید دومرحله ای (Two-Factor Authentication

اگر شماره تلفن تأیید شده حساب شما نیست ، از شما خواسته می شود شماره ای وارد کنید. پس از وارد کردن شماره تلفن خود ، روی دکمه بعدی ضربه بزنید.

همه چیز درباره تایید دو مرحله ای اینستاگرام - هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack
همه چیز درباره تایید دو مرحله ای اینستاگرام

اکنون وقتی از طریق دستگاه ناشناخته وارد حساب اینستاگرام خود می شوید ، از شما خواسته می شود کد امنیتی را که با پیامک دریافت می کنید وارد کنید.

به روزرسانی: با توجه به هک ها ، اینستاگرام اخیراً سیستم احراز هویت دو عاملی قوی تری را اعلام کرده است که اکنون به شما امکان می دهد از برنامه های احراز هویت شخص ثالث برای ورود به حساب اینستاگرام خود استفاده کنید.

برای استفاده از برنامه شخص ثالث برای ورود به حساب اینستاگرام خود ، به نمایه خود بروید ، روی نماد منو ضربه بزنید ، “تنظیمات” را در پایین انتخاب کنید و سپس “احراز هویت دو عاملی” را انتخاب کنید.

در مرحله بعد ، “برنامه احراز هویت” را به عنوان فرم تأیید اعتبار مورد نظر خود انتخاب کنید.

%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1 %D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85 %DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C %D9%81%D8%B1%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%85%D9%88%D9%86 %D8%B1%D9%88 %D8%AA%D8%AD%D8%AA %DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84 %D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87 %D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%85%D8%9F - هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack

نظارتی کامل و جامع بر روی اکانت اینستاگرام گوشی فرزندان :

برنامه اینستاگرام در گوشی یا تبلت بیشتر نوجوانان امروزی پیدا می شود و تاثیر آن بسیار بیشتر از پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی متنی است. با استفاده برنامه نظارت بر اینستاگرام می توانید بر روی اکانت اینستاگرام گوشی یا تبلت فرزند خود نظارت داشته باشید ، تصویر افرادی که فرزند شما آنها را فالو کرده است مشاهده کنید، کامنت ها را بخوانید و از افرادی که پست ها را لایک کرده اند با خبر شوید.

نصب و فعالسازی برنامه نظارت بر اینستاگرام از راه دور بسیار ساده است.

1- کافیه برنامه رو همین الان با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کنید و سپس این برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنیدDOWNLOAD - هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack

DOWNLOADBOTTON - هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack
DOWNLOAD+BUTTON

 

2- .وارد برنامه شوید و برنامه رو طبق فیلم آموزش فعال کنید (در کمتر از  3 دقیقه یک تنظیم در گوشی فرزندتون انجام بدید و برنامه رو متصل کنید).

3- تبریک میگم،از الان شما میتونید از راه دور اینستاگرام گوشی فرزندتون رو کنترل کنید.

هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن در Instagram Hack

امتیازها

امتیازها

در پی حملات هکر ها برای "هک اینستاگرام" و از دست رفتن حساب کاربری افراد ، بسیاری از افراد در فکر این هستند که چطور از حساب های اینستاگرام خود در برابر هک شدن محافظت کنند.

User Rating: Be the first one !
نمونه رضایت مشتریان ما نمونه رضایت مشتریان ما

تیم پشتیبانی حریم24

سامانه حریم 24 جهت حفظ و حراست از حریم گوشی فرزندان طراحی شده است و به والدین عزیز این امکان رو میدهد تا از راه دور بر گوشی فرزندان کنترل و نظارت کامل داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا