دانلود برنامه اندرویدردیاب خودرومسیریاب و ضد سرقت خودرو نظارت و کنترل گوشی از راه دور

بهترین ردیاب خودرو،خیلی ارزان با ردیابی فوق العاده دقیق

ردیابی ماشین و خودرو از راه دور بر روی نقشه

پشتیبانی برنامه حریم 24-نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه پشتیبانی برنامه حریم 24-نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه

حتما شما هم خبر از قیمت بالای دستگاه های ردیاب خودرو با جی پی اس GPS دارید.اما جدا از اینکه باید هزینه زیادی برای تهیه و استفاده از ردیاب و مکان یاب های موجود در بازار بپردازید،این دستگاه ها معمولا عملکرد و کارایی دقیقی به شما نمی دهند.

خبر خوب اینکه تیم برنامه نویسی حریم 24،ردیابی فوق العاده دقیق با دقت ریابی لحظه به لحظه طراحی کرده است که به شما این امکان رو میده از راه دور بر روی نقشه،محل و موقعیت ماشین و خودرو تون رو مکان یابی کنید.

بهترین ردیاب خودرو،خیلی ارزان با ردیابی فوق العاده دقیق - بهترین ردیاب خودرو،خیلی ارزان با ردیابی فوق العاده دقیق
بهترین ردیاب خودرو،خیلی ارزان با ردیابی فوق العاده دقیق

چطور خیلی ارزان و از راه دور خودرو تون رو ردیابی کنید؟

1- برنامه ردیاب لحظه به لحظه حریم24 رو با کلیک روی دکمه زیر دانلود کنیدDOWNLOAD - بهترین ردیاب خودرو،خیلی ارزان با ردیابی فوق العاده دقیق

DOWNLOADBOTTON - بهترین ردیاب خودرو،خیلی ارزان با ردیابی فوق العاده دقیق

2- این برنامه رو بر روی یک گوشی با اندروید 5 به بالا میتونید به راحتی نصب کنید و در خودرو تون قرار بدید (دیگه نیازی نیست کلی هزینه برای نصب و سیم کشی ردیاب بپردازید،کافیه برنامه ردیاب رو بر روی یک گوشی اندروید نصب کنید و بگذارید داخل ماشین تون).

3-از این پس از طریق پنلی که برنامه مکان یاب در اختیار تون قرار میده و میتونید خیلی راحت و از راه دور محل خودرو تون رو ردیابی کنید.

امکانات فوق العاده برنامه مسیریاب و ضد سرقت خودرو حریم24 - بهترین ردیاب خودرو،خیلی ارزان با ردیابی فوق العاده دقیق
امکانات فوق العاده برنامه مسیریاب و ضد سرقت خودرو حریم24,دستگاه های ردیاب خودرو با جی پی اس GPS

سه ویژگی های اصلی ردیاب خودرو حریم 24 :

با این برنامه می توانید از راه دور به مکان زنده و لحظه ای ماشین و خودرو مورد نظر دسترسی پیدا کنید ( Real Time GPS Tracker ).

استفاده از مکان یاب خودرو حریم24 بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.کافیه این اپلیکیشن ردیاب رو بر روی یک گوشی ارزان قیمت اندروید نصب کنید و گوشی رو درون خودرو قرار بدید.

خیلی راحت و آسان میتونید برنامه ردیاب رو با استفاده از فیلم آموزشی نصب و فعال کنید و از ردیاب خودرو تون لذت ببرید.

امکانات فوق العاده برنامه مسیریاب و ضد سرقت خودرو :

mobile tracker app icon - بهترین ردیاب خودرو،خیلی ارزان با ردیابی فوق العاده دقیق

ردیابی خودرو روی نقشه Real Time GPS Tracker :

  • با استفاده از این برنامه میتونید محل دقیق ماشین رو از راه دور کنترل کنید.ردیابی به صورت زنده و لجظه به لحظه است.

remote location tracker - بهترین ردیاب خودرو،خیلی ارزان با ردیابی فوق العاده دقیق

ردیابی و موقعیت یابی دقیق خودرو از راه دور :

  • این برنامه از طریق جی پی اس GPS گوشی محل و موقعیت ماشین رو ردیابی و کنترل میکنه و برای شما ارسال میکنه،لذا میتونید از راه دور ردیابی کنید.

realtime location tracker app - بهترین ردیاب خودرو،خیلی ارزان با ردیابی فوق العاده دقیق

ردیابی ماشین و خودرو به صورت زمان بندی شده :

  • با استفاده از این برنامه میتونید ردیابی لحظه به لحظه رو داشته باشید.به این صورت که میتونید تعین کنید که هر چند دقیقه یکبار محل و موقیت خودرو یا وسیله نقلیه رو برنامه ردیابی کرده و برای شما ارسال بکنه

mobile tracker app activation - بهترین ردیاب خودرو،خیلی ارزان با ردیابی فوق العاده دقیق

فعالسازی راحت برنامه ردیاب لحظه به لحظه خودرو :

  • کار کردن و فعالسازی برنامه ردیاب لحظه به لحظه ماشین بسیار راحت و آسان است.به صورتیکه برای نصب و فعال سازیش کمتر از 5 دقیقه طول میکشه

  فیلم آموزش کامل نصب و راه اندازی برنامه مسیریاب و ضد سرقت خودرو (حتما این فیلم رو ببینید) 👇👇

دانلود فیلم برنامه ردیاب گوشی gps phone tracker download
چطور ردیاب خودرو را نصب کنیم و از راه دور مکان ماشین رو ردیابی و نظارت کنیم؟ - بهترین ردیاب خودرو،خیلی ارزان با ردیابی فوق العاده دقیق
ردیابی خودرو روی نقشه Real Time GPS Tracker,چطور ردیاب خودرو را نصب کنیم و از راه دور مکان ماشین  رو ردیابی و نظارت کنیم؟

چطور ردیاب خودرو را نصب کنیم و از راه دور مکان ماشین  رو ردیابی و نظارت کنیم؟

1- برنامه ردیاب لحظه به لحظه حریم24 رو با کلیک روی دکمه زیر دانلود کنیدDOWNLOAD - بهترین ردیاب خودرو،خیلی ارزان با ردیابی فوق العاده دقیق

DOWNLOADBOTTON - بهترین ردیاب خودرو،خیلی ارزان با ردیابی فوق العاده دقیق

2- این برنامه رو بر روی یک گوشی با اندروید 5 به بالا میتونید به راحتی نصب کنید و در خودرو تون قرار بدید (دیگه نیازی نیست کلی هزینه برای نصب و سیم کشی ردیاب بپردازید،کافیه برنامه ردیاب رو بر روی یک گوشی اندروید نصب کنید و بگذارید داخل ماشین تون).

3-از این پس از طریق پنلی که برنامه مکان یاب در اختیار تون قرار میده میتونید خیلی راحت و از راه دور محل خودرو تون رو ردیابی کنید.

آمار سرقت خودرو در ایران بسیار زیاد است. در بسیاری از اوقات ، ردیابی خودروی شما پس از سرقت تقریباً غیرممکن است ، به همین دلیل نیاز به داشتن راهی برای دانستن موقعیت مکانی و یافتن خودرو دارید. یک ردیاب GPS به شما امکان می دهد تا مکان یک وسیله نقلیه را در هر مکانی ردیابی کنید ، بنابراین این برنامه یکی از بهترین ردیاب های برتر GPS برای اتومبیل ها است.

چرا ردیاب GPS برای اتومبیل خود تهیه کنید؟

  • میتونید به راحتی اگر روزی وسیله نقلیه شما به سرقت برود ، آن را ردیابی کنید. هنگام سرقت وسیله نقلیه ، ردیابی آن بسیار دشوار است. برای جلوگیری از گرفتار شدن ، در اکثر اتومبیل ها پلاک خودرو تعویض یا جدا می شود. یک ردیاب GPS می تواند محل حمل ماشین دزدی شما را مشخص کند تا بتوانید اموال خود را بازگردانید.

 

  • رانندگی اعضای خانواده را پیگیری کنید. اگر نوجوان شما فقط رانندگی یاد می گیرد یا والدین مسن شما می خواهند استقلال خود را ادامه دهند ، ردیاب GPS در ماشین آنها می تواند راهی عالی برای نظارت بر ایمنی آنها باشد. می توانید اطمینان حاصل کنید که همه اعضای خانواده در جایی که نباید باشند نیستند.
نمونه رضایت مشتریان ما

تیم پشتیبانی حریم24

سامانه حریم 24 جهت حفظ و حراست از حریم گوشی فرزندان طراحی شده است و به والدین عزیز این امکان رو میدهد تا از راه دور بر گوشی فرزندان کنترل و نظارت کامل داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا