برنامه کنترل گوشی فرزنداندانلود برنامه اندرویدنظارت و کنترل گوشی از راه دور
موضوعات داغ

چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام گوشی فرزندان - کاملا تضمینی

پشتیبانی برنامه حریم 24-نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه پشتیبانی برنامه حریم 24-نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه

تنها راه ممکن برای ایمن نگه داشتن فرزندانتان در instagram، فعال کردن برنامه اندروید کنترل و نظارت بر اینستاگرام است. می توانید با نصب این برنامه بر تمامی فعالیت های فرزندتان در اینستاگرام نظارت کامل داشته باشید. همچنین می توانید نحوه کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور را در اینجا بیاموزید.

این برنامه نیازی به نصب در گوشی فرزندتان ندارد،همچنین نیازی به دانستن پسورد اینستاگرام فرزندتان ندارید.کافیه برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنید و در کمتر از  3 دقیقه با انجام یک تنظیم در گوشی فرزندتون،کنترل اینستاگرام گوشی مورد نظر را در دست بگیرید.

تنها کافیست از شماره تلفن حساب اینستاگرام گوشی فرزندتان باخبر باشید (همون شماره موبایلی که فرزندتون باهاش اکانت اینستاگرام ساخته است).

 همین الان با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کنید و سپس این برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنیدDOWNLOAD - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

DOWNLOADBOTTON - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟
DOWNLOAD+BOTTON
چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟ - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟
چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام در میان فرزندان و اعضای خانواده به شدت رواج پیدا کرده است.فزرندان ما هر روز در معرض تصاویر و تحریک افراد سودجو هستند،لذا برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام گوشی فرزندان به والدین کمک میکند تا از راه دور بتونن بر تمامی فعالیت های فرزندان شون در اینستاگرام instagram نظارت داشته باشند.

اینستاگرام یک پلتفرم محبوب رسانه های اجتماعی است که مورد استفاده بسیاری از کودکان و نوجوانان قرار گرفته است. کودکان این روزها به شدت به اینستاگرام معتاد هستند و تمام روز را با استفاده از برنامه می گذرانند. با این حال ، مانند هر پلتفرم دیگر رسانه های اجتماعی ، اینستاگرام همچنین این پتانسیل را دارد که برای کودکان خطرناک شود. ما به شما خواهیم گفت چگونه می توانید برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام instagram parental control app را فعال کنید تا فرزندانتان در امنیت کامل باشند.

کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور نظارت بر گوشی فرزندان - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟
کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور (نظارت بر گوشی فرزندان)

تعداد حوادث سایبری و غیر اخلاقی رخ داده در اینستاگرام نسبتاً با گذشت زمان افزایش یافته است.

نحوه نصب و راه اندازی برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام Instagram Parental Control - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟
نحوه نصب و راه اندازی برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام Instagram Parental Control

نحوه نصب و راه اندازی برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام Instagram Parental Control :

نصب و فعالسازی برنامه نظارت بر اینستاگرام از راه دور بسیار ساده است.

1- همین الان با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کنید و سپس این برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنیدDOWNLOAD - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

DOWNLOADBOTTON - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

 

2- .وارد برنامه شوید و برنامه رو طبق فیلم آموزش فعال کنید (در کمتر از  3 دقیقه یک تنظیم در گوشی فرزندتون انجام بدید و برنامه رو متصل کنید).

3- تبریک میگم،از الان شما میتونید از راه دور اینستاگرام گوشی فرزندتون رو کنترل کنید.

امکانات برنامه اندروید کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟
امکانات برنامه اندروید کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور,Instagram Monitoring App

امکانات برنامه اندروید کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور :

با این برنامه انگار دقیقا در حساب اینستاگرام گوشی مورد نظر (فرزندتون) هستید.لذا برهمه چیز میتونید نظارت و کنترل داشته باشید.

Monitoring App INSTAGRAM - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

 • نظارت بر پیام ها و چت های اینستاگرام از راه دور (Monitoring App INSTAGRAM DIRECT MESSAGE )

conversation chat - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

 • میتونید هر پیامی فرزندتون در اینستاگرام رد و بدل کرده است رو ملاحضه کنید.

followers monitoring - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

 • میتونید همه فالوورها و پیج های اینستاگرام گوشی مورد نظر را تحت کنترل داشته باشید.

Block Someone on Instagram - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

 • میتونید پیج هایی که محتوای نامناسب دارند رو از حساب کاربری فرزندتان حذف یا فیلتر کنید.

hide mobile spy app - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

 • این برنامه نیازی به نصب در گوشی فرزندتان ندارد،همچنین نیازی به دانستن پسورد اینستاگرام فرزندتان ندارید.کافیه برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنید و در کمتر از  3 دقیقه با انجام یک تنظیم در گوشی فرزندتون،کنترل اینستاگرام گوشی مورد نظر را در دست بگیرید.

easy to use - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

  • تنها کافیست از شماره تلفن حساب اینستاگرام گوشی فرزندتان باخبر باشید (همون شماره موبایلی که فرزندتون باهاش اکانت اینستاگرام ساخته است).

 

 • هشدار; تمامی مسئولیت استفاده نادرست از این برنامه بر عهده خود شخص میباشد.

 فیلم آموزشی نصب و راه اندازی برنامه نظارت بر اینستاگرام رو از همینجا ملاحضه کنید:

فیلم آموزشی نصب و راه اندازی برنامه نظارت بر اینستاگرام,ورود به اینستاگرام با شماره تلفن,جاسوسی نامحسوس اینستاگرام

 

دانلود فیلم آموزشی برنامه نظارت بر اینستاگرام
نظارت بر پیام ها و چت های اینستاگرام از راه دور Monitoring App INSTAGRAM DIRECT MESSAGE - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟
نظارت بر پیام ها و چت های اینستاگرام از راه دور (Monitoring App INSTAGRAM DIRECT MESSAGE )

آنچه والدین باید درباره اینستاگرام بدانند:

به طور عمده ، اینستاگرام به دلیل حمله سایبری و هک آنلاین اینستاگرام  instagram hack مشهور است. بسیاری از کودکان از این بستر برای بارگذاری عکس ، فیلم و داستان خود در آنجا استفاده می کنند. همچنین افراد زیادی وجود دارند که با ارسال نظرات بی ادب و توهین آمیز در زیر عکس ها و فیلم های خود،کودکان را تحریک می کنند.

بگذارید به شما بگوییم که حمله سایبری یک تهدید آنلاین خطرناک است. بسیاری از کودکان به دلیل داشتن فضای مجازی خودکشی می کنند. به همین دلیل فعال کردن کنترل والدین در اینستاگرام (parental controls on Instagram ) بسیار توصیه می شود.

بسیاری از والدین بر این باورند که فرزندانشان در اینستاگرام ایمن هستند زیرا با هیچ تهدید آنلاین روی این اپلیکیشن مواجه نمی شوند. با این حال ، آنها در اشتباه هستند. اینستاگرام همچنین توسط افراد سودجو و منحرف استفاده می شود که ممکن است محتوای نامناسب را در حساب های خود ارسال کنند. در این اپلیکیشن محتوای مستهجن وجود دارد و به همین دلیل این پلتفرم برای کودکان زیر 13 سال محدود شده است.

محتوای ارسال شده توسط دیگران در اینستاگرام ممکن است نگران کننده ، خشن و حتی برهنه باشد. برای ایمن نگه داشتن فرزندان خود در اینترنت ، می توانید یک برنامه کنترل والدین مانند Instagram Monitoring App که توسط تیم حریم 24 برای نظارت بر فعالیت آنها در رسانه های اجتماعی اینستاگرام طراحی شده است را استفاده کنید.

 سوالات متداول برای برنامه نظارت نامحسوس بر اینستاگرام :

 آیا برای استفاده از این برنامه گوشی باید روت باشه؟

 • خیر،استفاده از این برنامه هیچ نیازی به روت بودن گوشی شما یا فرزندتون نداره

 با تهیه این برنامه تا چه مدت میتوانم شبکه اجتماعی اینستاگرام گوشی فرزندم رو کنترل کنم؟

 • با یکبار تهیه این برنامه بصورت نامحدود میتواتید از همه قابلیت های برنامه استفاده کرده و نیازی به شارژ و یا تمدید ماهیانه نخواهید داشت.

 آیا این برنامه واقعا کار میکنه و میشه باهاش اینستاگرام رو مخفیانه و از راه دور کنترل کرد؟

 • کارکرد برنامه مانیتورینگ اینستاگرامInstagram Monitoring App کاملا از توسط تیم حریم 24 تست شده و این برنامه با تضمین کارکرد خدمت شما کاربران عزیز تحویل داده میشود،لدا با خیال راحت میتونید برنامه رو از همین صحفه تهیه و دانلود کنید.

 آیا با این برنامه امکان کنترل اینستاگرام اپ گوشی اپل هست؟

بله،با این برنامه اگر گوشی فرزند شما اپل و گوشی خودتون اندروید باشه میتونید به راحتی کنترل کنید.(در واقع این برنامه کنترل اینستاگرام گوشی اپل را نیز شامل میشود)

کنترل مخفی چت های اینستاگرام در گوشی فرزندتون - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟
کنترل مخفی چت های اینستاگرام در گوشی فرزندتون,ترفندهای اینستاگرام

 کنترل مخفی چت های اینستاگرام در گوشی فرزندتون :

با این برنامه میتونید خیلی راحت و به صورت مخفیانه همه ی چت های اینستاگرام در گوشی فرزندتون رو کنترل کنید.یکی از مهم ترین بخش هایی که باید در نظارت بر گوشی فرزندان مد نظر داشته باشید،چت ها و پیام هایی هست که در شبکه های مجازی توسط کودکان رد و بدل میشود.

 نصب و فعالسازی برنامه نظارت بر اینستاگرام از راه دور بسیار ساده است.

1- همین الان با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کنید و سپس این برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنیدDOWNLOAD - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

DOWNLOADBOTTON - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

 

2- .وارد برنامه شوید و برنامه رو طبق فیلم آموزش فعال کنید (در کمتر از  3 دقیقه یک تنظیم در گوشی فرزندتون انجام بدید و برنامه رو متصل کنید).

3- تبریک میگم،از الان شما میتونید از راه دور اینستاگرام گوشی فرزندتون رو کنترل کنید.

idontknow - چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

“ضرورت کنترل گوشی فرزندان توسط والدین“


اکثر خانواده هایی که فرزندانشان از موبایل اندرویدی استفاده می کنند دارای نگرانی های زیادی در این رابطه هستند، که فرزندانشان در اینترنت و در شبکه های اجتماعی چه کارهایی انجام می دهند،چه مطالبی را مورد مطالعه قرار می دهند. اینترنت و شبکه های اجتماعی همان طور که می تواند بسیار مفید باشد به همان اندازه نیز دارای زیان است و اگر به صورت کامل برای استفاده فرزندان کنترل نشود ممکن است زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به فرزندان وارد شود.

به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از این نرم افزارهای کنترل گوشی فرزندان، برنامه نظارت والدین می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند تا فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده روی گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را کنترل کنید.

مزاحمت های ایجاد شده توسط برخی افراد را بصورت کامل تشخیص داده و شماره تماس و مشخصات اینگونه افراد را بدست آورید. با نرم افزار نظارت بر اینستاگرام شما والدین همواره در کنار فرزندان خود در فضای مجازی خواهید بود و از نگرانی های شما بسیار کاسته خواهد شد.

 • آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب اینستاگرام حق والدین است.

 

چطور اینستاگرام گوشی فرزندمون رو تحت کنترل داشته باشیم؟

امتیازها

امتیازها

تنها راه ممکن برای ایمن نگه داشتن فرزندانتان در instagram، فعال کردن برنامه اندروید کنترل و نظارت بر اینستاگرام است. می توانید با نصب این برنامه بر تمامی فعالیت های فرزندتان در اینستاگرام نظارت کامل داشته باشید. همچنین می توانید نحوه کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور را در اینجا بیاموزید.

User Rating: 4.38 ( 2 votes)
نمونه رضایت مشتریان ما نمونه رضایت مشتریان ما

تیم پشتیبانی حریم24

سامانه حریم 24 جهت حفظ و حراست از حریم گوشی فرزندان طراحی شده است و به والدین عزیز این امکان رو میدهد تا از راه دور بر گوشی فرزندان کنترل و نظارت کامل داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا