برنامه ضد سرقت گوشیبرنامه کنترل گوشی فرزنداندانلود برنامه اندروید

برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی

آموزش برنامه ردیابی و کنترل گوشی با پیامک - دانلود برنامه اندروید

پشتیبانی برنامه حریم 24-نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه پشتیبانی برنامه حریم 24-نظارت بر خانواده - ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه

برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک به شما این امکان را میدهد که بدون نیاز به اینترنت و فقط با ارسال یک sms اسمس از راه دور گوشی را کنترل کنید.این برنامه امکاناتی از قبیل: ردیابی گوشی از راه دور،قفل گوشی از با ارسال پیامک،شنود کوشی با ارسال اسمس،به صدا در آوردن آژیر گوشی و … را به شما میدهد.

با اپلیکیشن کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک SMS Commander کافیه فقط یک پیام متنی حاوی دستور مورد نظر خود را به گوشی مروبطه بفرستید و در هر زمان کنترل کامل گوشی خود را خواهید داشت.

برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی - برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی
برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی

برنامه ردیابی و کنترل گوشی با پیامک به شما امکان می دهد با ارسال پیامک های برنامه ریزی شده دستگاه خود را کنترل کنید. شما می توانید متن را برای هر یک از عملکردهای زیر انتخاب کنید:

قفل گوشی با اس ام اسبرنامه ضد سرقت گوشی - برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی
قفل گوشی با اس ام اس+برنامه ضد سرقت گوشی

قفل گوشی و غیرقابل نفوذ کردن موبایل شما از راه دور فقط با ارسال یک اسمس

خیلی راحت و آسان اگر گوشی تون به سرقت رفته یا گم شده است.فقط با ارسال یک اسمس میتونید گوشی تون رو به حالت قفل و غیرقابل نفوذ ببرید.در این حالت برنامه به شخص سارق اجازه ورد به گوشی و دسترسی به اطلاعات شخصی شما نخواهد داشت و هرکاری هم که بکند نمیتواند وارد گوشی بشود.

gpsمکان یابی با اس ام اسنرم افزار جلوگیری از سرقت گوشی - برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی
gpsمکان یابی با اس ام اس+نرم افزار جلوگیری از سرقت گوشی

ردیابی و مکان یابی گوشی گم شده یا به سرقت رفته تنها با ارسال یک اسمس

برنامه ضد سرقت حریم 24 به شما امکان ردیابی و مکان یابی دقیق گوشی تون رو میده به این صورت که از راه دور با ارسال یک اسمس به گوشی،برنامه به صورت خودکار در صورت روشن بودن جی پی اس Gps   شروع به ردیابی میکند و پس از ردیابی محل و موقعیت گوشی را برایتان اسمس میکند.

آژیر هشدار گوشیچگونه از سرقت گوشی خود پیشگیری کنیم؟ - برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی
آژیر هشدار گوشی+چگونه از سرقت گوشی خود پیشگیری کنیم؟

به صدا درآوردن آژیر هشدار گوشی فقط با ارسال یک اسمس از اره دور

خیلی مواقع گوشی تون رو گم میکنید یا ممکنه در فضایی از خانه یا محیط اطراف گوشی گم بشه در این صورت فقط با ارسال یک اسمس میتونید صدای هشدار آژیر کش گوشی رو به صدا در بیارید.برنامه ضد سرقت و کنترل از اره دور حریم 24 به صورت خودکار حتی وقتیکه گوشی در حالت بیصدا یا بدون ولوم باشه هم میتونه به راحتی محل گوشی رو با صدای آژیر هشدار، به شما اعلام بکند.

شنود صدای محیط اطراف گوشی از راه دورrecorder - برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی
شنود صدای محیط اطراف گوشی از راه دورrecorder
برنامه ضبط و شنود مکالمات گوشی

شنود صدای محیط اطراف گوشی از راه دور و فقط با ارسال یک پیامک

برنامه ضد سرقت و کنترل از راه دور حریم24 به شما امکان شنود مخفی و از راه دور گوشی را میدهد،به این صورت که برنامه پس از دریافت اسمس تعیین شده شما،به صورت خودکار صدای محیط اطراف گوشی را شنود میکند.

Anti theft security and alarm system for Android - برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی
Anti-theft security and alarm system for Android

مخفی شدن کامل برنامه ضد سرقت گوشی ما در همه گوشی های اندروید

این برنامه به نحوی طراحی شده است که در گوشی شما به صورت کامل مخفی میشود و امنیت گوشی شما و اطلاعات تون رو از هر لحاظ تامین میکند.

فیلم آموزشی نصب و استفاده از برنامه کنترل گوشی از راه دور را از اینجا حتما ملاحضه کنید :

چرا کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms حریم 24 ؟

تیم برنامه نویسی حریم 24 بیش از 100 برنامه پرطرفدار برای ضد سرقت کردن گوشی و تامین امنیت اطلاعات رو بررسی کرده است.اما متاسفانه اکثر این برنامه های در گوشی های اندروید بالا اصلا کارایی نداشته و عمل نمیکردند و برخی دیگر هم امکانات کاربردی نداشتند به همین خاطر برنامه طراحی شده پیش رو تمامی این موارد رو در نظر گرفته و بهترین کارایی و امکانات رو در کنار نصب و راه اندازی ساده و آسان در اختیار تون قرار می هد.

قیمت برنامه 99000 هزار تومان

قیمت برنامه با تخفیف ویژه 89000 تومان(هشتاد و نه هزار تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید DOWNLOAD - برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی

DOWNLOADBOTTON - برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی

safty payment - برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی

برنامه دزدگیر گوشی اندرویدضد سرقت گوشی اندروید Anti Theft Mobile Tracker - برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی
برنامه دزدگیر گوشی اندروید+ضد سرقت گوشی اندروید-Anti Theft Mobile Tracker

آیا تا به حال متوجه شده اید که تلفن همراه خود را در حالت خاموش یا لرزشی گذاشته اید ، تلفن خود را ترک کرده و سعی کرده اید با آن تماس بگیرید؟

برنامه ردیابی و کنترل گوشی با پیامک SMS  به شما امکان کنترل تلفن هوشمند خود را از راه دور با یک پیام کوتاه ساده به شما کمک می کند. هنگامی که دور هستید یا نمی توانید آن را پیدا کنید ، به تلفن خود دستورات را ارسال کنید. همچنین می توانید تلفن خود را قفل کنید ، مکان GPS تلفن را دریافت کنید و موارد دیگر.

بهترین برنامه ضد سرقت برای اندروید شما - برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی
بهترین برنامه ضد سرقت برای اندروید شما

همچنین این برنامه به عنوان یک برنامه ضد سرقت کامل برای گوشی اندرویدی شماست که فرد سارق را ناکام خواهد گذاشت. این برنامه حتی از ورود کودکان یا همکارانتان نیز بدون اجازه به داخل گوشی شما جلوگیری خواهد کرد.

به طور خلاصه با این برنامه میتویند گوشی تون رو ضد سرقت کنید و با ارسال یک اسمس گوشی رو کاملا قفل و غیرقابل استفاده کنید یا صدای آژیر پلیس رو به صدا در بیارید،از راه دور محل گوشی تون رو ردیابی کنید و همچنین شنود صدای محیط اطراف گوشی تون رو ضبط کرده و جمع کنید.

سرقت گوشی از مغازه دختر جوان به راختی و در کمتر از چند ثانیه :

سرقت گوشی آیفون در سعادت آباد تهران از دختر جوان :

روش کار برنامه کنترل از راه دور تلفن از طریق پیامک sms ساده است. برنامه را روی دستگاهی که باید کنترل شود نصب کنید ، و دستورات کنترل را از هر گوشی دیگری به آن ارسال کنید.

سه دلیل اصلی برای اینکه همین الان برنامه ضد سرقت و کنترل گوشی از اه دور را روی گوشی تون نصب کنید:

1- تصور کنید حتی اگر یک درصد فردی به اطلاعات شخصی و محرمانه شما دسترسی پیدا کند،چه فاجعه ای پیش میاد؟

2- این روزها سرقت و دزدی گوشی های همراه بسیار شایع هست و اگر الان فکری برای ضد سرقت کردن گوشیت نکنی،دیگه افسوس خوردن فایده ندارد.

3- قیمت گوشی های موبایل چند برابر شده و اگر گوشیت رو از دست بدی،علاوه بر از دست دادن اطلاعات محرمانه و شخصی،هزینه مادی زیادی هم متحمل میشوید.

قیمت برنامه 99000 هزار تومان

قیمت برنامه با تخفیف ویژه 89000 تومان(هشتاد و نه هزار تومان)

کافیه بر روی دکمه زیر کلیک کنید ایمیل تون رو وارد کنید و بلافاصله محصول رو دانلود کنید DOWNLOAD - برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی

DOWNLOADBOTTON - برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی 

 

safty payment - برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی

برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک sms به همراه فیلم آموزشی

امتیاز ها

امتیاز کاربران

برنامه کنترل گوشی از راه دور با ارسال پیامک به شما این امکان را میدهد که بدون نیاز به اینترنت و فقط با ارسال یک sms اسمس از راه دور گوشی را کنترل کنید.این برنامه امکاناتی از قبیل: ردیابی گوشی از راه دور،قفل گوشی از با ارسال پیامک،شنود کوشی با ارسال اسمس،به صدا در آوردن آژیر گوشی و ... را به شما میدهد.

User Rating: 4.4 ( 1 votes)
نمونه رضایت مشتریان ما

تیم پشتیبانی حریم24

سامانه حریم 24 جهت حفظ و حراست از حریم گوشی فرزندان طراحی شده است و به والدین عزیز این امکان رو میدهد تا از راه دور بر گوشی فرزندان کنترل و نظارت کامل داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا